Пакувальна стрічка Bopp Прозора / чітка склеювальна стрічка

Пакувальна стрічка Bopp Прозора / чітка склеювальна стрічка

Шеньчжень Chengxing Упаковка & Матеріал ТОВ є одним з кращих виробників кольорових стрічок, ласкаво просимо імпортувати дешеві кольорові стрічки з нашого заводу. Короткі відомості Матеріал: BOPP Використовують: Картон Герметизація клею сторона: Односторонній клей: Акриловий тип клей: Особливості тиску: Водонепроникний ...

Чат зараз

Відомості про продукт
Введення в процес виробництва стрічки

Перший - видувний фільм; після обробки плівкою, плівка покрита клеєм. Цей процес в основному базується на в'язкості та використанні стрічки для вибору відповідного клею. Після нанесення покриття це стрічка матунку; Рулон із пластикової плівки повторно закачується у невеликий валок плівки за допомогою намотувача, а потім його можна повторно прокатувати відповідно до довжини стрічки, яку ми зазвичай використовуємо. Перевернута невелика плівка може бути додатково нарізана дробаркою у ширину, необхідну для звичайної стрічки. Найбільша частина процесу виробництва стрічки, що впливає на якість стрічки, - це продувна плівка та покриття; наступне перемотування, прорізування, вплив на стрічку відносно невеликий.
Q: Чи можу я сам вибрати колір ремінця?

A: pp ремені можуть вибрати свій власний колір, рекомендовані кольори: прозорі, білі, жовті тощо.
Q: Як розраховується ціна на тваринництво?

В: Ремені для пакування для домашніх тварин мають фіксовану щільність, тому в них є 3 характеристики: довжина, товщина, ширина і вага, а також вага вашої продукції. Ми можемо надати вам відповідну ціну. Q: Чи можуть домашні ремені друкувати інші кольори?

В: ремінь для тварин може друкувати всі звичайні кольори, такі як прозорі, білі, зелені тощо. 
Найбільш очевидне застосування стрічки в будівельній галузі. Він може бути застосований для гідроізоляції підземних гідроізоляції, конструкційних конструкційних швів та герметизації полімерних гідроізоляційних мембран. Ефект дуже хороший, і ціна дешева, і воно може бути також водонепроникним. Тоді ми також можемо наклеїти стрічку на сонячну дошку, яка може бути водонепроникною та амортизаційною. У нашому повсякденному житті його також можна використовувати як виправлення продукту.


Пара:Машина для стретч-плівки. Упаковка для пакування пакувального стретч-плівки Наступний:Постільний ремінь для ременя для домашнього взуття

Розслідування