Бопп Клейка стрічка акрилова вода Популярна китайська

Бопп Клейка стрічка акрилова вода Популярна китайська

Шеньчжень Chengxing Упаковка & Матеріал ТОВ є одним з кращих виробників кольорових стрічок, ласкаво просимо імпортувати дешеві кольорові стрічки з нашого заводу. Короткі відомості Матеріал: BOPP Використовують: Картон Герметизація клею сторона: Односторонній клей: Акриловий тип клей: Особливості тиску: Водонепроникний ...

Чат зараз

Відомості про продукт
Для типу та специфікації стрічки ми повинні вибрати його відповідно до потреб і конкретних умов. Використовуючи стрічку, не робіть смужку або повзучість. Тримайте ролик, вертикальний ролик гнучкий, а напруга є помірним. Стрічка повинна зберігатися на складі, щоб уникнути сонячних променів та дощу. Забороняється контактувати з органічним розчинником кислотної та лужної олії, щоб він залишався чистим та сухим. Крім того, стрічка повинна бути розміщена в рулоні, не складеному, і повинна бути повернена один раз на квартал, коли час зберігання занадто довгий.
З: Як ви відрізняєте плівку ПЕ та ПВХ?

В: Найпростіший можна виділити за кольором. Прозорість дюру ПЕ відносно слабка, прозорість ПВХ краща; сила витягу ПЕ менша, ніж ПВХ.Q: Мені потрібна пластикова упаковка без запаху. Що мені потрібно зробити?

Відповідь: запах склеєної плівки пов'язаний з його періодом дозрівання. Якщо нюху немає, його потрібно зберігати на складі 2-3 тижні. 


З: Як пакувальну плівку зазвичай упаковують?

В: Він може бути упакований у коробку кольорів, а логотип та візерунок можуть бути надруковані у коробці кольорів. Пиломатеріали та тапочки також можуть бути встановлені для зручності використання.
Міркування про закупівлю стрічки

Беручи до уваги мікропористі прикріпленого клею, адже адгезійною дією клейкої стрічки є вологість клею на поверхні клейкої стрічки, і вона швидко висихає після того, як вона проникає в клей після клею клейкої стрічки , так що клейка стрічка стає частиною клею. Тому мікропористість поверхні бажаного клею дуже важлива для вибору стрічки. З іншого боку, слід розглядати клей на поверхні стрічки. Зазвичай він повинен бути закінчений на рулоні після повного висушування. Якщо клейка стрічка є надто вологою, сама стрічка буде щільно стирчатись, її важко відкрити під час використання, а деякі - навіть не зможуть використовувати.


Пара:Упакований плівковий палець Jumbo Roll Hand Використовуйте PE китайську мову Наступний:Пакет пакувального поясу ручної упаковки стрічкою

Розслідування