Клей Боппа стрічка низьким рівнем шуму не міхура налаштувати

Клей Боппа стрічка низьким рівнем шуму не міхура налаштувати

Шеньчжень Chengxing упаковка & матеріалу Co., Ltd є одним з кращих колір стрічка виробники, Ласкаво просимо імпортувати дешеві колір стрічки з нашого заводу. Швидкий деталі матеріал: БОППА використання: Картон ущільнювальні клейовий побічних: сингл двостороння Клейка: акриловий клей типу: тиск чутливі функцію: водонепроникний...

Чат зараз

Відомості про продукт


      


Стрічка виробники у виборі швидковисихаючі клей Диспенсери можна створити на основі характеристики технічних ізоляційною стрічкою оптом від продукту, щоб вибрати застосування клею, коротко тут наведено сфери застосування декількох Клей.

1. світло на лікування cyanoacrylate: цей вид продукції звичайно використовується для склеювання яскраві субстратів з появи дуже високих вимог а також використовуються для лікування надлишки клею (УФ виліковна спайковий).

2, з низьким відбілювання низький запах миттєвий клеєм: використання чутливі і низькою запах вимоги, рекомендовано використовувати спеціальну формулу низький відбілювання миттєвий клей.

3. гнучкий миттєвий клеєм: Коли клей компонент має прийняти певні звивистий навантаження, гнучкі миттєвий клей може скоротити частину концентрації стрес і покращення одноманітності деформації компонента.

4, двокомпонентний клей миттєвий: двокомпонентної технології уможливлює швидке лікування під великим заповнення прогалин. Такі товари, як правило, використовується для склеювання частин-щільно закривається або де велику кількість клею потрібно.

5, анти-шок миттєвий клей: еластомірних модифікований миттєвий клей має дуже добре позначилося стійкість. Крім того, така ущільнювальної стрічка виробники також поліпшити термостійкість і Адгезія до металу у вологому середовищі.

6, висока температура миттєвий клеєм: довгострокового опору температури такої продукції до 120 ° C, короткострокового опору температури і навіть до 140 ° c.


Питання: ви використовуєте стретч-плівку для використання машини. У вас є машина, що використовує стретч плівки?

 

Відповідь: Тому, що машина стретч плівки використовується разом з стретч-плівку, ми розробили Одноденний машина виробнича лінія і ми маємо стретч-плівку верстат для продажу. 

       П: що таке міні стретч-плівку?

 

Відповідь міні стретч-плівку відносно невеликі, і є розширених ядро на одному кінці для простоти використання. Фігури можна уявити собі як великі гранати. 

Питання: як же якість стретч-плівку?

 

Відповідь: наші стретч-плівку високої якості і може тривати більше 3 метрів в 1 м.

 Стрічка є загальний пункт використовуються в нашому повсякденному житті, Інструментальне виробництво і в усіх галузях промисловості. Як визначити міцність стрічки? Виробником стрічки, означає, довговічність проблема Липка стрічка необхідна мати високі температури опору, морозостійкість, світлостійкість, опір води, електроізоляційні опору і атмосферостійкість. Ці вимоги залежать від використання касету в різних місцях. Старіння проблема різних стрічки обговорюється тут окремо. Старіння стрічки суглоба випускається заводом-виробником стрічки можна вважати зміни процесу виконання стрічки під впливом зовнішніх фізичних умов. Причина, чому такі проблеми виникають в основному включає в себе хімічного впливу, фізичний вплив і є причиною самого матеріалу. Поверхня стрічки віком швидше, ніж внутрішні старіння. Фізичний вплив означає, що під впливом умови, такі як світло і тепло, знижена до адгезії поверхні стрічки і швидкість вдихання повітря відбувається швидше, і вологості і тепла є найвидатнішим проблем, що впливають на міцність стрічки.
Пара:Палітурні стретч-плівки для упаковки Alibaba Китай Термоусадочна плівка для термозбіжної плівки під тиском Наступний:Маркіруючий клей для стрічки на підлозі. Яркий стрічок для кольорових поверхонь

Розслідування