Доказ вологи стретч-плівку

Доказ вологи стретч-плівку

Піддон розтягнути фільм Шеньчжень Chengxing упаковка & матеріалу Co., ТОВ є одним з кращих виробників ручний стретч-плівку, Ласкаво просимо імпортувати дешеві ручний стретч-плівку з нашого заводу. Швидкий деталі матеріал: LLDPE, 100% Віргінські сировини типу: Wrap використання фільму: фільм функція упаковці:...

Чат зараз

Відомості про продукт

Матеріал: LLDPE, Віргінські сировина 100%

Тип: Обтікання фільм

Використання: Плівки пакувальні

Функція: Вологи доказ, вологи доказ

Твердість: м'які

Обробка типу: лиття

Прозорість: прозорий

Місце походження: China(Mainland)

Фірмове найменування: OEM

Номер моделі: B2

Марка: OEM

Застосовне області: Логістика; lndustry техніка

Core: core папір

Ядро розмір: 2-дюймовий або 3 дюйми

HS код: 3920109090

Сертифікат: ISO SGS BV CTI

Колір: прозорий

Назва продукту: Китай заводу-виробника LLDPE обтікання фільм


Опис

Stretch, в який вписано плівки (також відомий як обгортання фільм) проводиться з імпортованого лінійний низької щільності поліетиленові (LLDPE). Продукт поділяється на дві серії: ручним заводом фільм і машина wrap фільм. Він має переваги добре на розрив властивості, сильні втягування сили, висока прозорість і добре прокол опір. Чи використовується для колективного упаковка продукції або упаковку піддоні товарів, воно дає змогу вологи, пилу, праці, ефективності та зниження витрат. Фільм широко використовується в упаковці піддон оптом.

Пакування стретч є основним методом unitizing, комплектації і експедиція вантажів. Не інших пакет пропонує ті ж самі переваги в тому ж вартість. Стретч-плівку є простим і ефективним способом захистити навантажень піддону і допомогти уникнути бруду і вологи.

Пара:Конкурентна ціна на стретч-плівку Наступний:Пакування стретч-плівку

Розслідування