Міні стретч-плівка

Міні стретч-плівка

Міні LLDPE Stretch Film виготовляється з високоякісного LLDPE в якості основного матеріалу, а також додавання високоякісних підсилювачів. Нагрівають, екструдують, литий, а потім охолоджують охолодженими роликами. Він має сильну в'язкість і високу еластичність.

Чат зараз

Відомості про продукт

Міні стретч-плівка

Міні LLDPE Stretch Film виготовляється з високоякісного LLDPE в якості основного матеріалу, а також додавання високоякісних підсилювачів. Нагрівають, екструдують, литий, а потім охолоджують охолодженими роликами. Він має сильну в'язкість і високу еластичність. Він має переваги сильної в'язкості, високої еластичності, стійкості до зносу, високої в'язкості, тонкої товщини, холодостійкості, термостійкості, стійкості до опору, пилостійкості, водонепроникності, односторонньої адгезії та двосторонньої адгезії та ін. Широко використовується у паперовому виробництві, логістиці, хімічній, пластмасовій сировині, будівельній, харчовій, скляній та інших аспектах.


Перевага:

Розтяжна упаковка є основним способом уніфікації, комплектування та палетизації товарів. Стретч-плівка - це простий і ефективний спосіб захистити навантаження на піддони та уникнути бруду та вологи.

Висока міцність, висока еластичність, придатна для будь-якої форми товару.

Відбивна стійкість і стійкість до розриву відмінні, що дозволяє уникнути пошкоджень виробів, викликаних зчепленням, і володіють гарними захисними, захищеними від дощу, пилонепроникними та протиугінними ефектами.

Пара:Виробник захисних покриттів для паперу Наступний:Зніміть стрічки

Розслідування