Міні-стрейч-плівка

Міні-стрейч-плівка

Mini LLDPE Stretch Film виготовляється з високоякісного LLDPE як основного матеріалу, а також додавання високоякісних клейких речовин. Його нагрівають, екструдують, відливають, а потім охолоджують охолодженими роликами. Має міцну в'язкість і високу еластичність.

Чат зараз

Відомості про продукт

Введення продукту

Розтяжна плівка Mini LLDPE використовує високоякісний LLDPE як підкладку і додає високоякісний клейкий засіб. Його нагрівають, екструдують, відливають, а потім охолоджують за допомогою охолоджуючого валка. Має міцну в'язкість і високу еластичність. Він має переваги міцності, високої еластичності, стійкості до розриву, високої в'язкості, тонкої товщини, холодостійкості, термостійкості, стійкості до тиску, пилозахисту, водонепроникності, одностороннього склеювання і двостороннього склеювання. Він широко використовується в папір, логістики, хімічної, пластичної сировини, будівельних матеріалів, продуктів харчування, скла і так далі.


Перевага:

Упаковка з натяжною плівкою є одним з основних методів інтеграції, комплектації та палетизації товарів. Стретч-плівка є простим і ефективним способом захисту навантаження на піддони і допоможе уникнути забруднення і вологи, і є значним і ефективним способом.


Оскільки натягнута плівка має високу міцність і високу еластичність, вона має чудову стійкість до проколу і опір роздиранню. Це може уникнути пошкодження предметів через обв'язки. Він має хороші анти-вільні, непроникні, пилозахисні та протиугінні ефекти. Він підходить для будь-яких. Форма товару може зберігати товари добре, не переплутавшись, що призводить до транспортних проблем.


Загальні характеристики продукту:

Основний матеріал

LLDPE

Товщина

20mic

Питома вага

0,919гр / см3

Полімер

LLDPE

Подовження

300%

Ширина плівки

380мм

Довжина рулону

300м

Довжина ядра

76мм або 50мм

Колір

білий, чорний (колір може бути звичайним

Упаковка та ємність

Не, звичайно, можна домовитися


Доставка і упаковка

Всі питання доставки та упаковки можна обговорювати, перш ніж їх вирішить. Це також забезпечить Вам задовільний сервіс, тому що якщо ми вирішимо в односторонньому порядку, це не поважає Вас, тому, якщо Ви зацікавлені, будь ласка, зв'яжіться з нами якомога швидше. Зв'яжіться з нами в навігаційній панелі, якщо вам зручно, можна прийти особисто.Пара:Виробник захисних покриттів для паперу Наступний:Зніміть стрічки

Розслідування