Jumbo рол стретч-плівку

Jumbo рол стретч-плівку

Шеньчжень Chengxing упаковка & матеріалу Co., Ltd є одним з кращих jumbo рол стретч-плівку виробників, Ласкаво просимо на імпорт дешеві jumbo стретч плівки з нашого заводу. Швидкий деталі матеріал: ПП типу: стретч плівки використання: Тара фільм функція: вологи доказ твердість: м'які обробки...

Чат зараз

Відомості про продукт

Jumbo рол стретч-плівку

Особливості:

1) зроблені з 100% сировини

2) гладкою вологи доказ

3) високої напруги сили, хороший межа міцності та подовження прокол опір

4) Applicable в будинках, офісах та промислового призначення

5) високу міцність, висока тягнути ставка

6) анти-прокол, сильний сльозу опору;

7) скорочується пам'яті міцного;

8) самоклеючі продуктивності це стабільний і надійний;

9) висока прозорість

10) нетоксичні, екологічного захисту, поліетиленові, водонепроникний, розподільні та нержавіючі.


Переваги

1. використання фільму обтікання для упаковка продукції дозволяє ефективно скоротити Вартість користування. Обмотка фільм є тільки близько 15% оригінал коробка упаковки, близько 35% тепло Термозбіжні плівки та близько 50% від упаковки з картону. В той же час він може зменшити інтенсивність праці працівників, підвищення ефективності упаковки та клас упаковки.

2. первинні захисту забезпечує захист поверхні виробу, утворюючи дуже легкі, захисні вигляд навколо продукту для досягнення пилу нафти, вологість, води та крадіжки. Це особливо важливо, що упаковка фільм робить пакунок фасовані статті рівномірно підкреслив і дозволяє уникнути пошкоджень, викликаних нерівні сили. Це не у випадку з традиційних Тара методи (комплектація, упаковка, стрічки, і т. д.).

Пара:Зніміть стрічки Наступний:ПЕ-скручування постачальника

Розслідування