Конкурентна ціна на стретч-плівку

Конкурентна ціна на стретч-плівку

Палетна стретч-плівка Shenzhen Chengxing Packing & Material Co., Ltd є одним з кращих виробників стрічкових плівок, ласкаво просимо імпортувати дешеву ручну стретч-плівку з нашої фабрики. Короткі деталі Матеріал: LLDPE, 100% незаймана сировина Тип: Wrap Film Usage: Характеристика фільму для упаковки: ...

Чат зараз

Відомості про продукт

Опис

Стретч-плівка є своєрідною силою надтягуючої сили і властивістю зняття плівки, і продукт компактно і нерухомо входить в одне ціле. Стретч-плівка може змусити розсіяні дрібні шматочки стати цілим, так що виріб навіть знаходиться в поганій ситуації. Нові пакувальні матеріали, які не будуть пошкоджені у навколишньому середовищі.

4 основні особливості стретч-плівки:

1. Розтягнута плівка має чудові властивості самозв'язування;

2. Стретч-плівка має хорошу гнучкість і розтяжність;

3. Витягнута плівка має високу ударну міцність і прокол;

4. Розтягнута плівка має функцію пам'яті, що зменшується.


Застосування

Стретч-плівка в основному використовується в логістичному транспорті, як правило, відображається у транспортуванні невеликих товарів, таких як алкоголь, банки, фармацевтична тара та інші товари.

Стретч плівка для електронних деталей, будівельних матеріалів, гуми, низької цегли, черепиці, гвинтів, шпалер, шкіри, скловолокна, нетканого полотна, паперового рулону, дроту, дроту, шлангу, різних деталей, меблів, інструментів та упаковки обладнання.


Переваги

Він має високу гнучкість, нелегко зламатися, має сильну антистресувальну силу, сильну ударну стійкість, сильну стійкість до розриву і сильну сила витягу, і може замінювати упаковку коробки.

Швидкість стиснення велика, і виріб може бути щільно загорнуто після термічної усадки. Якщо прямий мішок ПЕП (відкриття на обох кінцях мішка) термозварюється, кінці отвору можуть підняти виріб і витримувати вага 15 кг для легкого поводження.

Пара:PE стретч-плівку Наступний:Доказ вологи стретч-плівку

Розслідування