Висока якість харчовою обгортання постачальника

Висока якість харчовою обгортання постачальника

Шеньчжень Chengxing упаковка & матеріалу Co., Ltd є одним з кращих ПВХ харчовою фільм виробників, Ласкаво просимо на імпорт дешеві харчовою плівкою ПВХ з нашого заводу. Швидкий деталі матеріал: LLDPE типу: стретч плівки використання: Тара фільм функція: вологи доказ твердість: м'які обробки типу: лиття...

Чат зараз

Відомості про продукт

Назва продукту: плівку

Марка: Chenxing

Матеріал: PE / ПВХ

Специфікація: 300 мм * 10mic * 0.083 кг * 0.1 кг

Довжина: 30M

G.W:0.183kg

N.W:0.083kg


Опис

Може використовуватися в мікрохвильові печі та холодильники: вона не розплаву або розрив в екстремальних температур. Загорнуті заморожених продуктів відтанула або розігрівати в мікрохвильовій печі негайно.

Зручний і простий у використанні: друк будь-якій поверхні, включаючи пластин, скла або керамічні вироби. Завдяки масового еластичність плівки неважко розтягнути і запечатати будь-якого харчових контейнерів.

Фреш-продукція зволожуючий: пакет має належного газу і швидкість передачі водяної пари, що може вповільнити дихання овочів і фруктів, для запобігання зневоднення організму.

Зберегти її свіжою, тримати смак свіжих продуктів і діяти як другий шар шкіри бар'єр продовжити термін придатності свіжих продуктів. Тримайте вологи всередину харчової при збереженні свіжий смак і колір.

Розширення надання: експонатів висока прозорість і глянсовий зовнішній вигляд. Це допомагає покращити візуальне уявлення про їжу, що робить продовольство дивитися свіже і забезпечує найбільш перспективних продуктів.

Економічно ефективним: За допомогою розширені виробничі технології і високої якості сировини з усього світу, це тонкий і міцний фільм, який є дуже рентабельним, в порівнянні з іншими провідними виробниками.

Пара:Логотип стрічки Наступний:Виробник захисних покриттів для паперу

Розслідування