ПЕ-скручування постачальника

ПЕ-скручування постачальника

Шеньчжень Chengxing Упаковка & Матеріал Ко, Лтд є одним з кращих виробників плівок плівок ПП, ласкаво просимо імпортувати дешеві PE плівки з нашої фабрики. Короткі відомості Матеріал: PE Тип: Stretch Film Використання: Cling Фільм Характеристика: Вологість Доказ Твердість: М'яка Тип обробки: Кастинг Прозорість: ...

Чат зараз

Відомості про продукт

посібник з виробництва:

Плівко-консервант ПЕ відповідає санітарним нормам для харчових посудин, контейнерів та упаковки.

Матеріальні характеристики:

1. Санітарна безпека: Плівка із захисною ПЕ відповідає національним стандартам харчової гігієни та підходить для різних упаковок для харчових продуктів.

2. Глянсовий і прозорий: Прозорість та блиск свіжої плівки ПЕ є хорошими, а вартість продукту покращується.

3. Властивість проти туману: коли їжа, що містить вологість, упакована в звичайну плівку, а поверхню легко конденсують краплями води, вона туманна, що призводить до поганої прозорості та швидкопсувної їжі. Ефект проти запалення свіжої ПЕ плівки хороший, а краплі води можуть бути автоматично розпорошені. Зберігайте упаковку з хорошою прозорістю та забезпечуйте свіжість їжі.

4. Холодостійкість: плівка з ПВХ, що має свіже зберігання, має чудову холодостійкість і може підтримувати хорошу м'якість навіть при охолодженні при низькій температурі.

5. Придатність для упаковки: Оскільки плівка із плівкою, що зберігається, має високу м'якість та правильну адгезію, вона може бути повністю прикріплена до упаковки після використання.


Використання продукту

1. Поліетиленова плівка для побутової свіжості: головним чином для побутових продуктів, таких як холодильна, морозильна та інша упаковка.

2. Консервативна плівка для харчової упаковки PE: в основному для упаковки овочів, фруктів, м'яса, морепродуктів та інших продуктів.

Пара:Jumbo рол стретч-плівку Наступний:Вироби декоративні

Розслідування