Чистий обгортка, що покриває дистриб'ютора

Чистий обгортка, що покриває дистриб'ютора

Шеньчжень Chengxing Упаковка & Матеріал ТОВ є одним з кращих пвх виробників плівок плівок, ласкаво просимо імпорту дешевих плівок плівок з нашого заводу. Короткі відомості Матеріал: LLDPE Тип: Стретч-плівка Використання: Упаковка Плівка Характеристика: Вологість Доказ Твердість: М'який Тип обробки: Лиття ...

Чат зараз

Відомості про продукт

Характеристика:

Може використовуватися в мікрохвильових печах та холодильниках: затирання не розтоплюється і не розривається при екстремальних температурах. Заморожені продукти, обгорнені ПЕ, можна негайно розморожити або перегріти в мікрохвильовій печі.

Простота в експлуатації: ПЕ-скріплення затискає рукоятки будь-якої поверхні, включаючи плити, скляні або керамічні вироби. Завдяки масову пружність плівки легко розтягувати і закріпити будь-який харчовий контейнер.

Зберігайте свіжі продукти гідратованими: PE-склеєння має правильну швидкість передачі газу та водяної пари, щоб уповільнити дихання фруктів та овочів, щоб запобігти зневодненню.

Підтримуйте свіжість та зберігайте смак свіжих продуктів: PE CLING WRAP - це як другий шар шкірного бар'єру, який подовжує термін придатності свіжих продуктів. Він зберігає вологість у їжі при збереженні свіжого смаку та кольору.

Покращений дисплей: PE-Cling Wrap демонструє високу прозорість та глянсовий вигляд у своїх фільмах. Це допомагає покращити візуальну подачу їжі. M тара робить їжу виглядом свіжою і забезпечує найкращі продукти.

Гігієна: забезпечує стерильний та гігієнічний бар'єр для запобігання запахів продуктів харчування та бактерій. Переконайтеся, що мікрохвильова піч або холодильник не розливають та не захищають їжу від збирання.

Пара:LLDPE зніміть стретч-плівку обтікання текстом Наступний:LLDPE термозбіжна упаковка забезпечити A безпечний Overwrap для захисту товарів

Розслідування